Obočí, jak ho neznáte!

Asi jedna z nejhorších věcí je neupravené obočí. Je to rám obličeje, a i přes to, mu ženy často nevěnují dostatečnou pozornost. A co vy? Víte, jak se o něj starat?

HUSTÉ OBOČÍ

Hustému obočí už dávno odzvonilo. A už vůbec nemluvě o hustém neupraveném obočí. Pokud se bojíte si jej vytrhávat sama, klidně zajděte ke kosmetičce, ráda Vám s ním poradí a udělá tvar vašich snů. Ženy s hustým obočím to mají na úpravu poměrně jednoduché. Stačí jej vytrhat, sem tam někde zkrátit a může se vyrazit ven. S dokreslováním si tedy mnoho starostí dělat nemusíte. Pokud jej budete chtít hustší, necháte si obočí více narůst, pokud ho budete chtít užší, více obočí vytrháte. A v tom je celá věda. Takto si můžete s obočím hrát a měnit tak vzhled třeba každý týden.

ÚZKÉ OBOČÍ

Mohlo by se zdát "čím užší, tím lepší". Ale to bohužel také není pravda. Tenké čárky nad očima vypadají velice nevzhledně. Proto bych sáhla po některém z make-up produktů. Na trhu jich je k dostání nespočet. Můžete zvolit například tužku na obočí a zafixovat ji průhledným gelem. Nebo použít rovnou barevný gel. Možností je opravdu mnoho. Pokud máte chloupků málo, nebo rostou pomalu, tak je výborný ricinový olej. Po pravidelném používání tohoto oleje by měly chloupky růst rychleji.

ZAČIŠŤOVÁNÍ OBOČÍ

Tento krok se Vás týká pouze pokud si obočí dokreslujete. I když se snažíte být naprosto přesná, tak vždy kousek přetáhnete. A většina žen vezme do ruky odličovač, kterým nebudete nikdy naprosto přesná a obočí bude stále vypadat nedbale. Daleko lepší způsob je vzít si korektor na štěteček a oblast okolo obočí lehce obtáhnout. Tímto způsobem ho začistíte a dosáhnete tak naprosto dokonalého obočí.

AKINOM

Jak správně fénovat vlasy

Jak správně fénovat vlasy

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Každá žena v jakémkoliv věku touží po zdravých a krásných vlasech. Některé ženy mají krásné vlasy dány od přírody, některé díky genetice ...

Trendy