Jak na ženskou masturbaci

Mnohé ženy přistupují k masturbaci jako k čemusi nemravnému, snad i zvrhlému, ačkoliv je stará jako lidstvo samo. Zkrátka i ve 21. století je pro nejednu ženu tabu. Což je veliká škoda! Sebeukájení má podle vědců celkově pozitivní vliv na organismus, lépe poznáte své tělo a zpříjemníte si chvilky sama se sebou. Sebeláska není hřích.

Jste doma sama? Partner už spí a vám se ještě nechce? Máte chvíli čas je pro sebe? Výborně! Nastává správný okamžik pro masturbaci. Přinášíme několik rad, jak na to.

Správná atmosféra uvolní

Nejprve si vytvořte příjemnou atmosféru. Ztlumte světlo, zapalte svíčku nebo zcela zhasněte (což vám pomůže zmírnit případný stud), pusťte si příjemnou hudbu a uvelebte se do polohy, v níž se cítíte pohodlně. Pro začátečnice doporučujeme sed s opřenými zády, neboť tato poloha umožňuje snadný přístup k zevním pohlavním orgánům. Skvělá je poloha vleže na zádech. Jindy si zkuste kleknout, jedna ruka bude tvořit oporu, druhou pusťte do akce.

Předehru si neodpírejte

Při sebeukájení se rozhodně nemusíte vzdávat milostné předehry, ba naopak. Brzy zjistíte, že absence partnera nepředstavuje žádný problém. Zapojte do hry obě ruce „šmátralky“, dejte jim volnost, ale oblast vytoužené slasti nechte zatím bez povšimnutí, vždyť tělo skrývá i jiné erotogenní zóny. Hlaďte se po obličeji, krku, prsou, břiše, vnitřní straně stehen. Klouzejte volně po těle, jemně se šimrejte, smyslně štípejte. Dostávejte se pomalu do varu.

V hlavní roli prsty

Poté přichází správný čas přesunout pozornost do rozkroku. Dovolte prstům mazlit se se stydkými pysky, hlaďte si rozkrok, zajíždějte prsty do vaginy. Pomalu, ale jistě se začněte věnovat poštěváčku (klitoris – malý hrbolek v místě, kde se sbíhají stydké pysky). Důležité je toto místo udržovat neustále vlhké. Předchozí mazlení jistě nastartovalo sexuální vzrušení, tudíž by měla pochva zvlhnout. Pokud ale budete mít pocit nedostatku „vláhy“, pomohou vám sliny nebo lubrikační gel (lepší varianta).

Po hrbolku rozkoše přejíždějte prsty nahoru a dolů, zleva doprava či krouživými pohyby. Důležité je, abyste nepřestávaly ve stimulaci, protože vzrušení rychle vyprchá. Přejíždění musí tedy být nepřerušované, ze začátku raději jemné v pomalejším tempu. Jak budete nabývat zkušenosti, samy zjistíte, jaká rychlost a intenzita dotyku vám vyhovuje. Hlavně se musíte cítit příjemně. To je, oč tu běží.

Pokud máte pocit, že stimulace trvá dlouho, a vyvrcholení nepřichází, nezoufejte, hlavně nepodléhejte stresu. Nejde přece nutně o rychlé vyvrcholení, ale o prožití příjemného, přítomného okamžiku. Trénink dělá mistra.

Destinator

Trendy