Jak na orální sex

Jak začít s orálním sexem, aby to bavilo oba partnery? Podívejte se na tipy a nechte se inspirovat. Je na čase okořenit si milostný život!

Jak začít s orálním sexem

Nejvhodnější doba pro orální sex je ihned po sprše. Dopřejte si pohodovou hudbu, dejte si něco dobrého k pití, a pojďte směle na věc! Pokud si ze začátku příliš nefandíte, ztlumte osvětlení.

Co je příjemné a co ne

V případě mužů i žen jde o jediné – sledujte, jak na vaše pohyby partner reaguje. Obnažená hlava penisu je mnohem citlivější, než by se na první pohled mohlo zdát – je třeba ji slinami dostatečně navlhčit. Ženy většinou zbožňují, když si jemně pohráváte s klitorisem. Vše je individuální, klidně navrhněte partnerovi, aby vás vedl.

Uspokojení muže

Rozehrajte vášnivou hru. Začněte pomalým líbáním partnerova penisu, od kořene po špičku. Při vložení penisu do úst se partnerovi dívejte do očí, bude šílet slastí! Jemně navlhčenými rty laskejte špičku jeho chlouby, a postupně zapojte fantazii a začněte penis pravidelnými pohyby sát. Nezapomeňte zapojit ruce – hlaďte partnera, hrajte si s varlaty, sevřete kořen penisu.

Co je hluboký orální sex

Muži touží po tomto slastném pohledu, který vídají v erotických filmech – zasunutí celého penisu do úst, kdy špička zasahuje až do krku. Troufáte si?

Uspokojení ženy

Většina žen orální sex nadevše miluje, podobně jako muži, ale na rozdíl od mužů se to bojí nahlas přiznat. Pokud začínáte, použijte gel pro orální sex, a zkuste sledovat, jak vaše partnerka reaguje na vaše doteky. Jemně sajte klitoris, olizujte poševní vchod, a vrážejte do pochvy jazykem. Nezapomeňte rukami partnerce hladit nohy, prsa nebo břicho.

Perlička na závěr – přejete si vzrušující zážitek? Jemně zasuňte při orálním sexu partnerovi či partnerce navlhčený ukazováček do zadní části těla. Úspěch zaručen!

destinator

Trendy