Rozhovor s naší šéfredaktorkou Akinom

Dnes si popovídáme s naší šéfredaktorkou, specialistkou na módu a líčení.

V kolika letech jsi se začala líčit a jak vypadaly tvoje začátky?

Začínala jsem s make-upem poměrně brzy. Řekla bych, že tak v 6 třídě. Ale tehdy jsem to ještě moc neřešila. Občas jsem si dala řasenku, ale opravdu jemně. A protože už tehdy se mi začalo objevovat akné, tak jsem používala BBcream. Ale neznala jsem nic jako pudr, nebo korektor, takže začátky byly opravdu náročné.

Věnuješ se kromě kosmetiky také něčemu jinému?

Aktuálně pracuji na několika článcích, které by měly co nejdříve vyjít. Samozřejmě mě baví oblečení, kterému bych chtěla ve své rubrice věnovat stejnou pozornost jako právě kosmetice.

Zkoušíš nové produkty, nebo máš své oblíbence, na které nedáš dopustit?

Momentálně jsem ve fázi, kdy produkty hlavně zkouším. Samozřejmě mám i svoje oblíbence, bez kterých bych se už neobešla. Ale takových produktů je poměrně málo, protože mě ten produkt musí bavit, abych si s ním vyhrála a zároveň musí být funkční.

Jaké jsou takové základní produkty pro každou ženy?

Dle mého názoru by měla vlastnit každá žena taštičku poslední záchrany, která by obsahovala: řasenku, korektor, pudr a rtěnku. To je zkrátka takový základ.

Říká ti někdo, že utrácení za šminky je zbytečné?

Ano. Často mi to někdo říká. Muži už mají dokonce svou oblíbenou frázi: „Cože? Za kolik, že sis to koupila? Víš kolik by za to bylo piv?“ Nebo můj taťka vždycky říkal: „Holka, proč ty se maluješ? Hezká ta to nepotřebuje a ošklivé té to stejně nepomůže.“

Děkujeme Akinom, že sis na nás našla čas a udělala s námi rozhovor. Budeme se na Vás těšit u dalšího článku.

Redakce Báječná žena

Trendy